29.08.2019

Zapraszamy Uczniów, Rodziców i Gości na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się w hali sportowej szkoły.

Porządek uroczystości:

8.30 - Msza św.

9.20 - akademia (hala sportowa)

10.20 - spotkanie z wychowawcami w klasach

Odjazdy autobusów:

godz. 11.00 - p. L. Szoszorek - wszyscy uczniowie z Garbasu II i Mieruniszek

godz. 11.00 - p. D. Kryścio - Nowe Motule, Stare Motule, Tabałówka, Jemieliste

godz. 11.00 - p. Boguszewski -  Garbas I, Szafranki, Zusno, Filipów III, Olszanka, Stara Dębszczyzna, Nowa     Dębszczyzna,  Jemieliste, Smolenka, Agrafinówka, Piecki

godz. 11.40 - p. D. Kryścio - Wólka, Supienie, Czarne, Huta, Rospuda

Dyrekcja SP w Filipowie

• Zaproś Babcię, Dziadka, Sąsiada na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

29.08.2019

Nasza szkoła bierze udział w akcji zorganizowanej przez Radę Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej RP.  Jest to projekt z okazji osiemdziesiątej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Stanowi podziękowanie pokoleniu Dzieci Wojny za wszystko, co uczyniło dla Polski "mimo tego, że czas okupacji, który naznaczył ich dzieciństwo, z pewnością skruszył przekonanie o dobru drzemiącym w ludziach i sprawiedliwości dziejowej".

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Jeśli Wasi Dziadkowie, Rodzice, Sąsiedzi, należą do pokolenia, któremu 5 lat wojny zabrało beztroskie dzieciństwo a przysporzyło wiele cierpień, rozstań i smutku, zaproście Ich 2 września do szkoły na uroczystą inaugurację nowego roku szkolnego. Przekroczenie progu szkoły przedstawicieli wojennego pokolenia dokończy w sposób symboliczny ich przerwaną przez wojnę edukację.

Niech Polskie Dzieci Wojny, czyli osoby urodzone przed zakończeniem II wojny swiatowej, ostatni świadkowie tamtych tragicznych dni, uświadomią konieczność walki o pokój i będą ostrzeżeniem przed złem, jakie niesie wojna i ataki terrorystyczne.

Dyrekcja SP w Filipowie

• Ogłoszenie o naborze na stanowisko: intendent - pomoc kuchenna - dla potrzeb projektu: "W Magicznym Świecie" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

05.08.2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie ul. Marii Konopnickiej 6 poszukuje pracownika na stanowisko intendent-pomoc kuchenna w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach projektu

I Wymagania niezbędne

1. Obywatelstwo polskie

2. Wykształcenie średnie i kurs kwalifikacyjny w zakresie żywienia lub średnie branżowe –technologia żywienia, dietetyk, wykształcenie gastronomiczne

3. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku

4. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za przestępstwo popełnione umyślnie, lub umyślne przestępstwo skarbowe

5. Nieposzlakowana opinia

6. Obsługa komputera ( excel, word)

7. Znajomość zasad żywienia i norm żywieniowych.

II  Wymagania dodatkowe:

1. Umiejętność wykorzystania zasad żywienia i norm żywieniowych

2. Umiejętność analitycznego myślenia

3. Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

4. Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność

5. Komunikatywność i wysoka kultura osobista

6. Odpowiedzialność za realizację zadań

III  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku intendenta

1. Układanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi

2. Przestrzeganie zasad HACCP i DPH w szkole

3. Rozliczanie stanu magazynowego i prowadzenie ewidencji inwentarzowej

4. Składanie zamówień żywieniowych zgodnie z normami.

5. Przygotowywanie rozeznania rynku do wyłonienia najkorzystniejszej oferty zakupu produktów

6. Pomoc przy przygotowywaniu i wydawaniu posiłków oraz utrzymaniu czystości w pomieszczeniach kuchennych.

IV  Informacja o warunkach zatrudnienia

1. Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Filipowie, ul. M. Konopnickiej 6

V  Wymagane dokumenty

1. Curriculum vitae

2. Podanie o przyjęcie do pracy

3. Oświadczenie  o niekaralności

4. Zaświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na w/w stanowisku oraz książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

5. Kserokopie dokumentów potwierdzających wymagany poziom wykształcenia

6. Inne dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje

7. Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000 ze zm.) na potrzeby związane z naborem na stanowisko.

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie ul. Marii Konopnickiej 6.

Termin składania dokumentów od 30.07.2019 r. do 09.08.2019. Dokumenty, które wpłyną po terminie, będą nieczytelne lub nie będą zawierały wszystkich wymaganych dokumentów, nie będą rozpatrywane.

Osoba, która spełni wymagania i zostanie wytypowana do zatrudnienia zostanie powiadomiona telefonicznie.